Polepy dopravních prostředků

Zajistíme pro Vás polep Vašeho firemního vozidla od grafického návrhu až po samotnou realizaci polepu. K polepu se využívá technologie vyřezávané grafiky, nebo potištěné samolepící fólie, která je aplikována na karoserii Vašeho vozu.

  

Dokážeme polepit vše, od dopravních prostředků, jako jsou automobily, dodávky, tříkolky, až po celoplošné polepy výloh prodejen, pódií a jiné.

K celopolepům dopravních prostředků používáme speciální samolepící fólie přímo pro karoserii automobilu, pomocí kterých proměníte svůj vůz v pojízdnou reklamu. Můžete si vybrat fólie pro krátkodobé kampaně, které jsou levnější, nebo kvalitnější fólie, které vydrží až 5 let.

Využití celopolepu se hodí jak pro zvýraznění image klienta, tak i pro propagaci jednotlivých produktů, a to jak dlouhodobě, tak i v kratších promo akcích.

3M kvalitní fólie, které mají opravdovou 3D strukturu carbonu a používají se hlavně ke zlepšení vzhledu vozu. Fólie jsou výborně tvarovatelné a požívají se jak na polep interiéru tak exteriéru.

    

Vysoce transparentní lesklá folie ochrání lak vašeho vozu před poškrábáním, soli, sprejům a jiných prostředků, které by mohli poškodit Váš vůz. Používá se především na kapoty a nárazníky.