Velkoplošný digitální tisk

Velkoplošný digitální tisk používáme pro výrobu venkovní i interiérové reklamy jako jsou plastové transparenty, billboardy, bigboardy, megaboardy, samolepky, grafika na dopravní prostředky, apod.

Moderní velkoplošná digitální technologie je schopna tisknout již od 1 kusu s možností reprodukce různých motivů či variabilitou zobrazovaných údajů.

rf640-front-mediavelkoplošný tisk

Kvalitní tisk a rychlost v jednom řešení!

VersaEXPRESS RF-640 je nástupcem univerzální tiskárny VersaArt RE-640. Je navržena pro bezobslužný dlouhodobý tisk všude tam, kde je kladen důraz na kvalitní a produktivní výstupy. Má široké možnosti využití, díky proměnné velikosti tiskové kapky s ní můžete vytvářet nejen vysoce kvalitní interiérové tisky, fotografické reprodukce a postery, ale i skvělé exteriérové banery nebo třeba grafiku na vozidla.
K vyšší tiskové produkci pomáhá duální konfigurace inkoustů, 2x CMYK, které jsou zrcadlově uloženy a díky tomu eliminují pruhování při obousměrném tisku. Tato konfigurace barev umožňuje stroji dávat vysoce kvalitní výstupy a konzistentní barvy i při vysokých rychlostech.