Home » 3D autofólie

3D autofólie

Pro instalaci celopolepu vozidel pro reklamní účely, a pro aplikaci samolepící fólie za účelem změny barvy vozu nebo jeho částí, případně aplikaci imitací na části vozidla, jako je například broušený hliník, se používají kvalitní 3D autofólie. Zákazník má možnost volby barvy ze široké škály, kterou vzorník nabízí. Kromě běžných barev vzorníky 3D autofólie poskytují širokou nabídku nejrůznějších motivů, od metalíz, perletí, dřeva a kameniny. Stále velmi populárním motivem je i karbonová fólie.
3D autofólie se používají především na změnu barvy karosérie, nebo jejích částí – zrcátka, nárazníky, přední maska, ale i palubní deska a podobně. 3D autofólie své jméno získaly díky své přizpůsobivosti trojrozměrnému povrchu automobilu. Při kvalitní aplikaci 3D autofólie nesmí být výsledný efekt rozeznatelný od normálního autolaku

Zákazník má na výběr celou řadu druhů 3D autofólie. Jde jen o jeho vkus a jeho fantasii. Můžete využít škály základních barev, metalických barev, či perleťových barev, stejně jako barev speciálních – bílá perleť, bílý mat, černá perleť, či 3D autofólie imitující exkluzivní materiály jako je broušený hliník, dřevo a podobně.

A pokud zákazník není spokojen s nabídkou, je možné pomocí digitální tiskové technologie nejvyšší kvality, vytisknout na kterékoliv 3D autofólie jakýkoliv motiv, podle představ zákazníka. To vše předurčuje 3D autofólie k uspokojení firem, které se chtějí prezentovat jednotnou tváří svého vozového parku, stejně jako k uspokojení milovníků aut s originálním a osobitým charakterem.

3D autofólie se samozřejmě nemusí omezovat pouze na polep vozidel. Její využití má mnohem širší uplatnění. V zásadě lze říci, že je možné ji aplikovat na jakýkoliv trojrozměrný předmět s hladkým, nesavým povrchem. Možností se naskýtá spousta. 3D autofólie lze použít na polepení motocyklové helmy, bytové doplňky, laminátové lodě, zábradlí, napodobenin historických reálií, například jednoduchým způsobem z laminátového štítu vyrobíte štít historický, železný a na pohled bytelný.

Odolnost 3D autofólie proti odlétavým kamínkům či mechanickými oděrům, například v myčce, je mnohem vyšší než kvalitní moderní laky používané v automobilovém průmyslu, což je nespornou výhodou těchto fólií a lze je s úspěchem použít i jako ochranu laku vozidel.

Dalšími důležitými výhodami 3D autofólie je obrovská variabilita barevnosti a vzorů, rychlá aplikace a v neposlední řadě i to, že je lze snadno odstranit bez poškození polepené plochy. A to nejlepší, když už k poškození fólie při běžném provozu – například na parkovišti – dojde, není problém poškozenou část 3D autofólie jednoduše vyměnit za novou.

Leave a Reply