Home » Instalace polepů

Instalace polepů

Instalace polepů

Použití autofólií má široké uplatnění. Od zatónování skel, přes změnu barvy vozidla či jeho částí, až po ochranu laku či částí karosérie před vážnějším poškozením při drobných nárazech a šťouchancích. Pro instalace polepů na vozidla se používá kvalitní 3D fólie k tomu určená. Životnost takové fólie je podle požadavků 3 až 7 let.
Jednoduchý způsob jak změnit barvu auta, nebo jeho částí? Ozvláštnění jeho vzhledu? Jde to. A velmi jednoduše, právě za využití 3D fólií určených pro rychlé a precizní instalace polepů na jakékoliv vozidlo. A jako bonus ochrana nárazníků, kapoty, zrcátek či masky před kamínky odlétajících od kol dalších účastníků silničního provozu, nebo před odřeninám na parkovištích supermarketů.
Pokud máte zájem změnit vzhled svého vozu, můžete si vybrat ze široké škály barev nabízených 3D autofólií, případně z různých imitací materiálů. Takže například klasickou stříbrnou metalízu vašeho vozidla můžete v rámci instalace polepů doplnit tmavší nebo světlejší metalízou některých částí, jako jsou třeba kapota, nárazník či střecha. Auto tak může získat exkluzivní, reprezentativní a zároveň střízlivý vzhled. Nebo se rozhodnete pro luxusní vzhled a přední masku či nárazníky necháte potáhnout imitací dřeva. Zkrátka instalace polepů z 3D autofólií má nekonečně mnoho variant použití a záleží jen na vaší fantazii.

Instalace polepů ochrannými fóliemi

DSCF2829

Instalace polepů ochrannými fóliemi lze využít například pro ochranu laku před oděrky a poškozením karosérie například v myčkách. Tato ochrana je vhodná zejména u dražších automobilů, kde je každý škrábaneček či oděrka velmi bolestivá. U těchto komfortních vozidel je pak instalace polepů takovými fóliemi skutečně na místě.

Nezanedbatelným prvkem, který instalace polepů využívá, je aplikace reklamy. V tomto případě se reklamní motiv přenese pomocí digitálních tiskových plotrů s vysoce kvalitním tiskových rozlišením na autofólii, určenou pro instalace polepů, potištěná fólie se zalaminuje laminační fólií v kvalitě odpovídající zvolené kvality potisknuté fólie, a poté se aplikuje na vozidlo.
Životnost autofólií i laminačních fólií se odvíjí od požadavku zákazníka. Rozpětí zaručené životnosti se pohybuje od tří do sedmi let, ale existují super kvalitní fólie, jejichž životnost pro instalace polepů na vozidla dosahuje i deseti let.

IMAG0177
IMG013
SNC00107

Instalace polepů moderní autofólií poskytne ochranu laku i celého vozidla i při nezvyklých teplotách. Ty nejkvalitnější fólie dokáží vzdorovat bez deformace či jiných změn teplotám až 110° C, ale beze změn zvládnou i mráz do padesáti stupňů celsia pod nulou, stejně jako dokážou vzdorovat UV záření i infračervenému záření.

Leave a Reply